سفارش تبلیغ
مسابقه صبح رسانه
مسابقه صبح رسانه

قاب گوشی امکان استفاده راحتتر از اسمارتفون شما را فراهم میسازد

محبوبیت‌ گوشی‌های‌ هوشمند به جایی رسیده که این گجت‌های دوست داشتنی نیازی به معرفی ندارند. ما از اسمارت‌فون‌ها استفاده‌های متفاوتی را داریم. از سفارش غذا گرفته تا برقراری تماس تصویری و صوتی. اما گوشی‌های هوشمند با تمامی امکانات‌شان، آسیب‌پذیری زیادی دارند و هر لحظه ممکن است از دست‌تان بر روی زمین رها شوند. بنابراین، مهم‌ترین گجت هوشمند زندگی شما خیلی راحت در عرض چند ثانیه ممکن است نابود شود و تمامی عکس و فیلم‌هایی که با دوستان و خانواده‌ی خود داشتید نیز از بین برود. از آن‌جایی که هر روز به ظرافت گوشی‌های هوشمند افزوده می‌شود، به نظر می‌رسد قاب گوشی از مهم‌ترین وسایل جانبی گوشی‌های هوشمند امروزی باشد. مهم نیست که چه گوشی را خریداری کرده باشید، مهم این است که بتوانید به بهترین شکل ممکن است از گوشی خود محافظت کنید. در اینجا چند فایده‌ی داشتن یک قاب موبایل را با یکدیگر مرور می‌کنیم:

 

قاب گوشی

محافظت از گوشی خود را بر عهده‌ی قاب گوشی بگذارید

بدون شک اولین دلیل خرید قاب، محافظت از گوشی هوشمند‌تان است. وقتی که صحبت از محافظت می‌شود، باید چند نکته را نظر داشته باشید. آیا این قاب می‌تواند از صفحه نمایش گوشی هم محافظت کند؟ اگر قاب گوشی نتواند از صفحه نمایش آن به خوبی محافظت کند، خرید آن فایده‌ای ندارد. نمایشگر گوشی مهم‌ترین قطعه‌ی گوشی به حساب می‌آید و در صورتی که قاب گوشی این قسمت را به خوبی پوشش ندهد، خرید آن کار عاقلانه‌ای به نظر نمی‌آید. علاوه بر این، مطمئن شوید که قاب گوشی خریداری نموده، قابلیت جذب ضربات را داشته باشد. در بسیاری از موارد، قاب گوشی مقاومت لازم را نداشته و با یک یا دو بار زمین خوردن از بین رفته و این می‌تواند صدمه‌ای جدی را به گوشی وارد کند.

 

قاب گوشی امکان استفاده راحت‌تر از اسمارت‌فون شما را فراهم می‌سازد

عملکرد قاب گوشی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر شما در هنگام استفاده از قاب، نتوانید به راحتی از گوشی خود استفاده کنید، باز هم خرید این نوع قاب توصیه نمی‌شود. مطمئن شوید قابی را خریداری می‌کنید که بتوانید به راحتی از پورت‌ها و دوربین گوشی استفاده کنید. در هر حال، قاب گوشی نباید اختلالی را در استفاده‌ی کاربران ایجاد کند. بهترین قاب‌های گوشی راحتی در استفاده را برای کاربران خود فراهم می‌سازند و کاربران را در استفاده از گوشی‌های‌شان محدود نمی‌کنند.

قاب محکم برای گوشی سامسونگ

به طراحی قاب گوشی اهمیت دهید

بسیاری از ما، طراحی قاب گوشی را از مهم‌ترین فاکتورهای خرید می‌دانیم. ظاهر گوشی‌ هوشمند می‌تواند حرف‌های زیادی را در مورد شخصیت‌ شما بزند. به عنوان مثال اگر از طرفداران سرسخت سریال Game of Thrones  هستید، شاید بد نباشد که قاب گوشی مخصوص این سریال دوست‌داشتنی را بر روی گوشی خود امتحان کنید. شما همچنین می‌توانید قاب گوشی را خودتان طراحی کنید. با چسباندن تصاویر مختلف بر روی قاب ، تنوع و زیبایی را به گوشی خود بازگردانید.

در اوایل، سازندگان قاب‌ گوشی‌ هوشمند زیبایی را در اولویت اول خود قرار ‌دادند. اما بعد از گذشت زمان، کاربران محافظت و عملکرد مناسب قاب را به زیبایی ترجیح دادند به همین علت، اکثر قاب‌های امروزی طراحی بسیار زیبایی دارند و از طرفی دیگر، به خوبی از گوشی محافظت می‌کنند و عملکرد قابل قبولی را از خود می‌دهند.

مشاهده جدیدترین انواع قاب گوشی سامسونگ را به شما پیشنهاد میکنیم. 

قاب‌ گوشی به ارزش گوشی می‌افزاید

همان‌طور که گفتیم، گوشی‌های‌ هوشمند امروزی به راحتی و از طریق متفاوتی ضربه می‌خورند. اگر گوشی به زمین خورده و صفحه نمایش آن ترک بردارد، به راحتی ارزش گوشی‌ هوشمند شما کاهش می‌یابد. داشتن یک قاب مناسب می‌تواند از وارد شدن صدمات جدی به گوشی جلوگیری کرده و ارزش آن را در مقابل آسیب‌های وارد شده حفظ کند. علاوه بر این، با داشتن قاب گوشی مناسب، می‌توانید از گوشی خود برای مدت زمان بیشتری استفاده کنید و آن را در بهترین حالت ممکن نگه‌داری کنید.

بنابراین، می‌توان گفت که هیچ گوشی هوشمندی به طور کامل از ضربات در امان نیست. پس داشتن یک قاب گوشی مناسب می‌تواند برای هر اسمارت‌فونی ضروری باشد. احتمالا برای خرید قاب گوشی، انتخاب‌های زیادی خواهید داشت اما سعی کنید قابی را انتخاب کنید که بتواند تمامی نیازهای شما را برطرف کند. محافظت را در اولویت اصلی خود قرار دهید و بعد از آن به موارد دیگری نظیر عملکرد و زیبایی قاب نگاه کنید. با گوشی خود سلفی بگیرید، با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و تا می‌توانید Candy Crush بازی کنید اما ممطئن شوید که قاب گوشی مناسبی را بر روی اسمارت‌فون خود قرار داده‌اید.